koronawirus – info z 23.10.2020 g. 16:38

Zajęcia na WUM odbywają się planowo. Ze względu na rozporządzenie z 16.10.2020r wykluczona jest obecność osób dodatkowych.
Zajęcia na OSiR Wola odbywają się planowo. Ze względu na rozporządzenie z 16.10.2020r wykluczona jest obecność osób dodatkowych.
Zajęcia na OSiR Bemowo odbywają się planowo. Ze względu na rozporządzenie z 16.10.2020r wykluczona jest obecność osób dodatkowych.

Czekamy na info z OSiR Ochota.

Po konsultacjach prawnych i wobec informacji zawartych w rozporządzeniu zarządzający basenami nie będą ich udostępniali klientom indywidualnym. Szkoły pływania – takie jak nasza – są zdaniem Biura Sportu m.st. Warszawy z rozporządzenia wyłączone.

Zajęcia odbywają się w uzdatnianej wodzie, są w niej substancje zabezpieczające przed drobnoustrojami i wirusami, po to ta woda jest uzdatniana.

Każdy basen obecnie i w przeszłości znajduje się pod ścisłą kontrolą Sanepidu, każdy jest regularnie kontrolowany, woda ma odpowiednie parametry chemiczne, o co dbają skomplikowane urządzenia i komputery, a Sanepid to kontroluje. To, w połączeniu ze standardową higieną, utrzymywaniem dystansu w szatniach i kasach oraz odpowiednim noszeniem maseczek zabezpiecza w sposób maksymalny uczestników takich zajęć.

Naszym zdaniem nie ma bezpieczniejszej formy sportu i rekreacji niż basen.

PROSZĘ WIĘC ŚLEDZIŚ NASZĄ STRONĘ WWW, TAM WSZYSTKO BĘDZIEMY UMIESZCZAĆ W AKTUALNOŚCIACH.

Gdyby pojawiły się tu jakieś pytania – wysyłajcie mailem info, telefon mamy obecnie mocno obciążony.