zamykamy Kasprzaka

Wskutek ostatnich obostrzeń kierujący OSiR Wola podjęli dziś /6.V.2021/ decyzję, iż pływalnia Delfin przy ul. Kasprzaka 1/3, jako posiadająca mały basen w osobnym pomieszczeniu, musi w nim mieć 50% limit uczestników w grupach a jednocześnie nie wyrażono zgody na obniżenie stawki najmu za mały basen.
Nie pozwala nam to prowadzić na tym obiekcie zajęć na pewno do końca maja 2021, a pewnie i czerwca. Nawet jeśli na początku czerwca limit 50% uczestników zostanie zniesiony – w świetle zbliżających się wakacji – wprowadzenie zajęć na 2-3 tygodnie nie ma sensu.

Zawieszamy zatem naukę pływania na tym obiekcie do września 2021. Limit 50% osób w grupie zostanie wkrótce zniesiony, od 20 czerwca rozpoczynamy jak co roku zapisy na karnet wrzesień 2021.

Co za tym idzie:
Zainteresowanie posiadaczy aktywnych karnetów wiosna 2021 na Woli kierujemy na pobliski basen OSiR Ochota, gdzie uruchomiliśmy dodatkowe grupy w soboty i niedziele.  Można również dokonać przepisania karnetu na OSiR Bemowo czy WUM. Po wybraniu najlepszej dla siebie opcji prosimy o kontakt z nami mailem. Przepiszemy karnety od ręki właściwie.

Liczba miejsc na innych niż Delfin przy ul. Kasprzaka jest ograniczona, co za tym idzie – pilnie wejdź na https://naukaplywania.waw.pl/zapisy/ , sprawdź najlepszą dla siebie opcję i daj przekaż nam tę info mailem. System rezerwacji działa w czasie rzeczywistym, więc informacje w zapisach są aktualne na moment oglądania strony.

Posiadacze karnetów zimowych, którzy nie zapisali się na zajęcia wiosenne – otrzymali vouchery za zamrożone ostatnie zajęcia z karnetu zima do dopisania się do dowolnie wybranej grupy. Są one ważne przez 2 pierwsze tygodnie zajęć, uruchomione zostały automatycznie, na karnetach w polu Uwagi znalazły się stosowne wpisy. W przypadkach braku kontaktu i informacji ze strony tych uczestników wyznaczamy grupy i terminy na realizację zaległych zajęć. Dane te pojawiają się na karnetach w polu Uwagi, są podstawą do wejścia na basen w określonym dniu i godzinie.